Firma

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ ?

P jak PROFESJONALNA EKIPA!

 Zespół PKInwest tworzą wykwalifikowani specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży budowlano-remontowej. Dzięki pracy przy różnego rodzaju obiektach mogą poszczycić się bogatą wiedzą w dziedzinie budowy domów, wykańczaniu mieszkań, biur czy hal oraz adaptacji wszelkiego typu pomieszczeń. Skutkuje to dobrą organizacją pracy, rzetelnością oraz terminowością. Do każdego z wykonywanych projektów podchodzimy odpowiedzialnie, z zapałem i dbałością o szczegóły. Wszystkie te czynniki przekładają się na najwyższą jakość naszych usług!

K jak KOMUNIKACJA!

Dobry kontakt jest podstawą dobrej współpracy. Kierując się tą dewizą jesteśmy do Państwa dyspozycji od początku do końca prowadzonej inwestycji. Służymy pomocą przy wyborze technologii czy materiałów budowlanych, oferujemy doradztwo w kwestii projektowania wnętrz i objaśniamy szczegółowo każde z naszych kolejnych działań. W jasny i klarowny sposób odpowiadamy na wszystkie Państwa pytania oraz wątpliwości. Bierzemy pod uwagę wszelkie sugestie, aby w najwyższym stopniu sprostać Państwa oczekiwaniom.

I jak INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA!

Każde ze zleceń wymaga wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania Klienta. Podczas, gdy część przedsiębiorców zajmuje się powtarzaniem sztampowych sekwencji w każdym ze swoich obiektów my traktujemy każde z powierzonych nam zadań w sposób indywidualny.Nie kierujemy się utartymi schematami. Dbamy o to, aby jak najlepiej sprostać Państwawymaganiom i jesteśmy dalecy od hołdowania wyłącznie standardowym konwencjom.

N jak NAJNOWSZE TRENDY!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz ze względu nieodparte pragnienie nieustannego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji podążamy za aktualnymi trendami z dziedziny budownictwa i remontowania. Posiadamy wiedzę na temat najnowszych rozwiązań technologicznych oraz pojawiającego się na rynku innowacyjnego sprzętu. Systematyczny rozwój sektora budowlanego wymaga znajomości aktualnych patentów, które usprawniają pracę i polepszają jakość jej wytworów. Z przyjemnością podejmujemy się realizacji nowatorskich projektów i nie stanowią one dla nas żadnych trudności.

W jak WYSOKA JAKOŚĆ!

Jakość w przypadku naszych usług można definiować na wielu różnych polach. W naszej pracy korzystamy z najwyższej klasy materiałów opatrzonych atestami  certyfikatami oraz najlepszego, sprawdzonego sprzętu. Dzięki temu efekt finalny cechuje się wysoką jakością zarówno pod względem solidności obiektu, jego funkcjonalności jak i estetyki. Stawiamy na jakość, nie na ilość, ponieważ satysfakcja Klienta jest dla nas priorytetem, a pośpiech jak wiadomo jest złym doradcą. W ten sposób jesteśmy w staniesumiennie dopilnować wszystkich szczegółów budowy i szybko reagować na wynikające problemy.

E jak EKONOMICZNOŚĆ!

Mówiąc o ekonomiczności nasza firma ma na uwadze dwie istotne i cenne wartości takie jak czas i budżet. Od momentu podpisania umowy nasza firma zajmuje się rozwiązywaniem wszystkich problemów zarówno technicznych jak i logistycznych. Państwa wizyty na placu budowy będą się ograniczać do obserwacji postępu prac i odbioru poszczególnych etapów. Decydując się na samodzielną pracę lub angaż kilku odrębnych ekip czas oczekiwania na efekt końcowy znacznie się wydłuża niż w przypadku powierzenia kompleksowego wykończenia wyłącznie naszej firmie i generuje dodatkowe koszty.

Wybierając PKInwest mają Państwo gwarancję oszczędności czasu i pieniędzy, które z pewnością uda się zagospodarować w atrakcyjniejszy sposób.

S jak STAŁOŚĆ CEN!

Ceny materiałów budowlanych oraz związaną z nimi pracą zmieniają się z dnia na dzień. Jako nieliczni na rynku dajemy Państwu gwarancję cen, które nie ulegają zmianom odmomentu podpisania umowy do zakończenia budowy. Wybierając naszą firmę mają Państwo pewność, że koszty związane z budową czy remontem nie wzrosną, aprzewidywana należność utrzyma się na tym samym poziomie.

T jak TERMINOWOŚĆ!

Budowy, remonty i adaptacje pomieszczeń są procesami wieloetapowymi, które wymagają wielkiego nakładu pracy, a co za tym idzie sporych nakładów nie tylko finansowych, ale także czasowych. Zdając sobie sprawę jak uciążliwe jest oczekiwanie na finalizację stale przedłużających się prac nie pozwalamy sobie na takie działania.

Przystępując do realizacji powierzonego nam zadania stawiamy na szybkie tempo nie zapominając jednak o tym co najważniejsze: jakości i solidności wykonywanej przez nas pracy. Dobra organizacja jest w takich przypadkach elementem kluczowym. Nasza ekipa ze względu na wieloletnią współpracę i doświadczenie finalizuje poszczególne etapy budowy zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Szczegółowy harmonogram ich realizacji jest dołączany do umowy i stanowi gwarancję wykonania prac w wyznaczonym terminie.

Plan Domu - typ A

Dom A jest parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem nieużytkowym i garażem jednostanowiskowym. Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej
z dachem dwuspadowym w konstrukcji drewnianej. Rozplanowanie pomieszczeń i podzielenie na strefę dzienną i nocną zapewnia swobodę i komfort użytkowników. W zależności od preferencji inwestora istnieje możliwość wprowadzenia modyfikacji w strefie dziennej.

NR. POMIESZCZENIE POW.(m2)
01 WIATROŁAP 5,04
02 KOMUNIKACJA 2,84
03 GARAŻ 22,74
04 WC 1,68
05 ŁAZIENKA 7,34
06 SYPIALNIA I 10,74
07 SYPIALNIA II 10,74
08 SYPIALNIA GŁÓWNA 16,66
09 KOMUNIKACJA 9,88
10 KOMUNIKACJA 8,14
11 SALON 14,98
12 JADALNIA 15,39
13 KUCHNIA 12,50
Plan Domu - typ B

Dom B jest parterowy, niepodpiwniczony z poddaszem nieużytkowym i garażem jednostanowiskowym. Budynek zaprojektowany w technologii tradycyjnej, z niesymetrycznym dachem dwuspadowym. Projekt przewiduje podział domu na strefy, które zapewniają wygodę mieszkańcom w życiu codziennym. Układ części dziennej zapewnia możliwość zmian i utworzenia przestrzeni otwartej dostosowanej do potrzeb.

NR. POMIESZCZENIE POW.(m2)
01 WIATROŁAP 5,25
02 KOMUNIKACJA 13,96
03 SPIŻARNIA 1,78
04 KUCHNIA 11,23
05 JADALNIA 8,48
06 SALON 14,25
07 SYPIALNIA I 12,29
08 SYPIALNIA II 10,04
09 SYPIALNIA GŁÓWNA 16,14
10 GARAŻ 24,32
11 ŁAZIENKA 6,97
12 TOALETA 2,97
13 KOTŁOWNIA 3,80